Książka i Pióro. Odkryj radość pisania z warsztatami 'Kreatywne pisanie dla dzieci'. Twórz opowieści i rozwijaj umiejętności literackie razem z nami.

Kreatywne pisanie dla dzieci

Spotkania cykliczne w grupie otwierają dziecko na radość pisania i pomagają mu rozwinąć swoje kompetencje w snuciu opowieści.

Kreatywne pisanie dla dzieci

Grupy wiekowe: dzieci od 10 roku życia (przy chęci zapisania młodszego dziecka, prosimy o kontakt)

Typ zajęć: cykliczne, grupowe, online

Terminarz spotkań: według zapisów w kalendarzu

Cena kursu: 50zł / spotkanie / uczestnik

Wybierz daty z kalendarza

Kliknij na wybrany dzień, a następnie wybierz godzinę spotkania

Czerwiec
2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Dostępne terminy

Wybierz najpierw datę w kalendarzu.

O prowadzącym

Kinga Willim
Kinga Willim

Kinga Willim, doświadczona mentorka w dziedzinie kreatywnego pisania, wspierająca rozwój umiejętności pisarskich u dzieci, młodzieży oraz dorosłych od ponad dekady. Jej pasja do edukacji prowadzi ją do promowania alternatywnych form nauki, szczególnie popularyzując edukację domową. Współtwórczyni różnorodnych materiałów i platform edukacyjnych, otrzymała wykształcenie w dziedzinach fizyki, chemii, informatyki i matematyki.

Jest autorką książki "Narzędziownik pisarza: Kreatywne harce słowne", której drugie wydanie nosi tytuł "Kreatywne pisanie: Narzędziownik pisarza". Ponadto, ostatnio ukazała się jej książka dla dzieci pt. "Basia Wrzos i Żywioły: Woda".

Poza pracą zawodową, Kinga jest także matką córki uczącej się w edukacji domowej. W swoim czasie wolnym pasjonuje się fotografią oraz malarstwem akwarelowym.


Opinie

“Pani Kinga niesamowicie zainspirowała córkę do poszukiwania własnej drogi. Zajęcia są bardzo twórcze i wspierające rozwój dziecka, ale też dorosłego.” - Ola