Notatki. Kreatywne pisanie jako narzędzie nauki przedmiotów. Warsztat dla nauczycieli i pasjonatów edukacji. Nauka zabawą.

Kreatywne pisanie sposobem na naukę

Jak wykorzystywać kreatywne pisanie do nauki danego przedmiotu, czyli praktyczne snucie opowieści jako sposób na zapamiętywanie i świetną zabawę.

Kreatywne pisanie sposobem na naukę

Grupy wiekowe: dorośli, nauczyciele, rodzice

Typ zajęć: jednorazowe, grupowe, online

Terminarz spotkań: W tym momencie nie ma wyznaczonego terminu warsztatu. Zapytaj o termin: kinga.willim@gmail.com

 
Cena kursu: 200zł / uczestnik

Wybierz daty z kalendarza

Kliknij na wybrany dzień, a następnie wybierz godzinę spotkania

Maj
2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Dostępne terminy

Wybierz najpierw datę w kalendarzu.

O prowadzącym

Kinga Willim
Kinga Willim

Kinga Willim, doświadczona mentorka w dziedzinie kreatywnego pisania, wspierająca rozwój umiejętności pisarskich u dzieci, młodzieży oraz dorosłych od ponad dekady. Jej pasja do edukacji prowadzi ją do promowania alternatywnych form nauki, szczególnie popularyzując edukację domową. Współtwórczyni różnorodnych materiałów i platform edukacyjnych, otrzymała wykształcenie w dziedzinach fizyki, chemii, informatyki i matematyki.

Jest autorką książki "Narzędziownik pisarza: Kreatywne harce słowne", której drugie wydanie nosi tytuł "Kreatywne pisanie: Narzędziownik pisarza". Ponadto, ostatnio ukazała się jej książka dla dzieci pt. "Basia Wrzos i Żywioły: Woda".

Poza pracą zawodową, Kinga jest także matką córki uczącej się w edukacji domowej. W swoim czasie wolnym pasjonuje się fotografią oraz malarstwem akwarelowym.