Korepetycje z fizyki

Lekcje i korepetycje z fizyki

Potrzebujesz pomocy w nauce fizyki? Zapraszamy do skorzystania z oferty korepetycji online dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Jak wyglądają spotkania online

O co chodzi?

Profesjonalne korepetycje i lekcje z fizyki odbywają się wygodnie - online, przy pomocy Google Meet, z wykorzystaniem interaktywnych tablic i innych narzędzi, według potrzeb spotkania. Po zakończeniu lekcji każdy uczestnik otrzymuje dostęp do materiałów ze spotkania na naszej autorskiej platformie. Znajdują się tam materiały edukacyjne, notatki i ćwiczenia, które pomagają w utrwaleniu wiedzy.

Dlaczego warto?
  • Indywidualne podejście: Dopasowuję program nauczania do potrzeb i poziomu każdego ucznia.
  • Wygodna lokalizacja: Korepetycje odbywają się online, co eliminuje konieczność dojazdu i oszczędza Twój czas.
  • Bogata baza materiałów: Oprócz lekcji, uczniowie mają dostęp do dodatkowych materiałów na naszej platformie, która ułatwia samodzielną pracę.
Dla kogo?

Spotkania z fizyką adresujemy zarówno uczniom z problemami w nauce tego przedmiotu, jak i dzieciom i młodzieży w edukacji domowej, jako regularne lekcje i przygotowanie do egzmainu przedmiotowego. Chętnie spotykamy się też z młodymi ludźmi, zainteresowanymi przedmiotem, żeby pomóc im rozszerzać wiedzę z zakresu chemii i fizyki.

Cennik

  • 100zł za 45 minut dla uczniów szkoły podstawowej,
  • 200zł za 45 minut dla uczniów liceum.

Lekcje i korepetycje z fizyki

Wybierz daty z kalendarza

Kliknij na wybrany dzień, a następnie wybierz godzinę spotkania

Czerwiec
2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Dostępne terminy

Brak dostępnych terminów na te warsztaty.

O prowadzącym

Kinga Willim
Kinga Willim

Autorka oferuje lekcje i korepetycje z fizyki, chemii i matematyki, czerpiąc z ponad dwóch dekad doświadczenia w edukacji. Jej pasja do nauczania prowadzi ją do wspierania uczniów w różnych grupach wiekowych. Kinga promuje alternatywne formy nauki, w tym edukację domową, której jest gorącą zwolenniczką.

Kinga posiada wykształcenie w dziedzinach fizyki, chemii, informatyki i matematyki. Prywatnie jest matką córki uczącej się w edukacji domowej.

Oprócz wspomnianych przedmiotów, Kinga jest również doświadczoną mentorką w dziedzinie kreatywnego pisania. Współtworzy różnorodne materiały i platformy edukacyjne oraz jest autorką książek: "Kreatywne pisanie: Narzędziownik pisarza" i "Basia Wrzos i Żywioły: Woda".