Korepetycje z matematyki

Matematyka dla edukacji domowej

Matematyka wydaje się trudna. Podczas spotkań otrzymasz wsparcie w uczeniu się matematyki dla Twojego dziecka w edukacji domowej oraz przygotowanie do egzaminu. Zapraszam do skorzystania z oferty lekcji online.

Jak wygląda spotkanie online?

Jako mama dziecka uczącego się w domu, doskonale rozumiem wyzwania związane z tym sposobem spełniania obowiązku szkolnego.  Jako nauczyciel i egzaminator w edukacji domowej, wiem również, na co położyć nacisk i jak w prosty, zrozumiały dla młodego człowieka sposób wytłumaczyć świat liczb, równań i figur. Pomagam też uczniom w znalezieniu sposobu na uczenie się, który będzie odpowiadał im preferencjom, bo wiem, jak ważna jest świadomość, w jaki sposób zdobywać i zapamiętywać wiedzę. Nie w każdym przypadku sprawdzają się te same metody.

Pamiętając o ograniczeniach czasowych rodziców, oferuję profesjonalne lekcje z matematyki, które odbywają się wygodnie - online, przy pomocy Google Meet. Po zakończeniu każdej lekcji, uczniowie otrzymują dostęp do platformy, gdzie znajdują się dodatkowe materiały edukacyjne, notatki i ćwiczenia, które pomagają w utrwaleniu wiedzy.

Dlaczego warto?

  • Indywidualne podejście: Dopasowuję program nauczania do potrzeb i tempa nauki każdego ucznia, dostosowując poziom lekcji do jego zainteresowań matematyką.
  • Przygotowanie do rocznego egzaminu klasyfikacyjnego: Wspólnie przygotujemy Twoje dziecko do egzaminu rocznego, biorąc pod uwagę wymagania konkretnej szkoły. Jeśli otrzymam informacje dotyczące wymagań egzaminacyjnych szkoły, jak na przykład Szkoła w Chmurze, dostosuję program nauki zgodnie z nimi.
  • Współpraca z rodzicami: Regularnie informuję rodziców o postępach ucznia i dostosowuję program nauki zgodnie z ich sugestiami.
  • Elastyczność: Korepetycje odbywają się online, co pozwala na elastyczne planowanie zajęć zgodnie z harmonogramem dziecka.

Cennik

  • 100zł za 45 minut dla uczniów szkoły podstawowej,
  • 200zł za 45 minut dla uczniów liceum.

Matematyka dla edukacji domowej

Wybierz daty z kalendarza

Kliknij na wybrany dzień, a następnie wybierz godzinę spotkania

Czerwiec
2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Dostępne terminy

Brak dostępnych terminów na te warsztaty.

O prowadzącym

Kinga Willim
Kinga Willim

Autorka oferuje lekcje i korepetycje z matematyki, chemii i fizyki, czerpiąc z ponad dwóch dekad doświadczenia w edukacji. Jej pasja do nauczania prowadzi ją do wspierania uczniów w różnych grupach wiekowych. Kinga promuje alternatywne formy nauki, w tym edukację domową, której jest gorącą zwolenniczką.

Kinga posiada wykształcenie w dziedzinach fizyki, chemii, informatyki i matematyki. Prywatnie jest matką córki uczącej się w edukacji domowej.

Oprócz wspomnianych przedmiotów, Kinga jest również doświadczoną mentorką w dziedzinie kreatywnego pisania. Współtworzy różnorodne materiały i platformy edukacyjne oraz jest autorką książek: "Kreatywne pisanie: Narzędziownik pisarza" i "Basia Wrzos i Żywioły: Woda".