Notes i zapiski. Twórcze pisanie - od pomysłu do gotowego utworu! Warsztat kreatywnego pisania dla pasjonatów opowieści.

Pisz swoje historie - warsztat twórczego pisania

Warsztat indywidualny kreatywnego pisania ma na celu stworzenie opowiadania (lub innej formy wypowiedzi) - zaczynając od zbierania pomysłu, przez poznanie narzędzi do pracy z historią, a na gotowym utworze kończąc.

Pisz swoje historie - warsztat twórczego pisania

Grupy wiekowe: dzieci powyżej 10 roku życia, młodzież, dorośli

Typ zajęć: indywidualne, online

Terminarz spotkań: terminy dostępne w kalendarzu i po kontakcie z prowadzącą

Przy rezerwacji godzin spotkań proszę wybrać tematykę spotkania ("Warsztaty kreatywnego pisania dla dzieci i młodzieży" lub "Warsztaty kreatywnego pisania dla dorosłych").

Cena kursu: 100zł / h

Wybierz daty z kalendarza

Kliknij na wybrany dzień, a następnie wybierz godzinę spotkania

Maj
2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Dostępne terminy

Wybierz najpierw datę w kalendarzu.

O prowadzącym

Kinga Willim
Kinga Willim

Kinga Willim, doświadczona mentorka w dziedzinie kreatywnego pisania, wspierająca rozwój umiejętności pisarskich u dzieci, młodzieży oraz dorosłych od ponad dekady. Jej pasja do edukacji prowadzi ją do promowania alternatywnych form nauki, szczególnie popularyzując edukację domową. Współtwórczyni różnorodnych materiałów i platform edukacyjnych, otrzymała wykształcenie w dziedzinach fizyki, chemii, informatyki i matematyki.

Jest autorką książki "Narzędziownik pisarza: Kreatywne harce słowne", której drugie wydanie nosi tytuł "Kreatywne pisanie: Narzędziownik pisarza". Ponadto, ostatnio ukazała się jej książka dla dzieci pt. "Basia Wrzos i Żywioły: Woda".

Poza pracą zawodową, Kinga jest także matką córki uczącej się w edukacji domowej. W swoim czasie wolnym pasjonuje się fotografią oraz malarstwem akwarelowym.


Opinie

“Pani Kinga niesamowicie zainspirowała córkę do poszukiwania własnej drogi. Zajęcia są bardzo twórcze i wspierające rozwój dziecka, ale też dorosłego.” - Ola